Do Wypożyczenia Stroje Piraci i dziki zachód
Twój syn marzy o tym, żeby zostać kowbojem? A może Twoja córka chce być Indianką? Wypożyczalnia strojów Zamalinowani oferuje komplety, w które może wskoczyć każde dziecko podczas imprezy kostiumowej. Motywem przewodnim dostępnych tu przebieranek jest Dziki Zachód. Są one przeznaczone dla dzieci w wieku 3 – 14 lat: szczegóły na ten temat znajdziesz po kliknięciu w produkt, który Cię interesuje.
Warto zaznaczyć, że prowadzimy wypożyczalnię strojów rodem z Dzikiego Zachodu, w której znajdują się też odzież dla dorosłych kobiet w rozmiarze S lub M. Możesz je wykorzystać na imprezie urodzinowej, jubileuszu lub nawet podczas Halloween. Dzięki nam nie będziesz musiała kłopotać się samodzielnym szyciem przebrania lub martwić się, czy możesz pozwolić sobie na jego kupno.
W naszej placówce zdobędziesz je tylko na chwilę, wtedy, gdy ich naprawdę potrzebujesz. Możesz być pewna, że każdy z nich jest dokładnie czyszczony oraz sprawdzany pod kątem usterek — dzięki temu w Twoje ręce trafi świeży egzemplarz wolny od uszkodzeń.
Strój indianki
Strój karnawałowy dla dziewczynki
Strój dostępny w rozmiarze około 134
Strój Indianki
Strój karnawałowy dla dziewczynki
Strój dostępny w rozmiarze około 128
Strój Piratki
Strój karnawałowy dla dziewczynki
Strój dostępny w rozmiarze około 150
Strój Indianina
Strój karnawałowy dla chłopca
Strój dostępny w rozmiarze około 122
Strój Piratki
Strój karnawałowy dla dziewczynki
Strój dostępny w rozmiarze około 140
Strój Kowboja
Strój karnawałowy dla chłopca
Strój dostępny w rozmiarze około 110-140
Strój Indianki
Strój karnawałowy dla dziewczynki
Strój dostępny w rozmiarze około 116
Strój Indiana
Strój karnawałowy dla chłopca
Strój dostępny w rozmiarze około 122