O nas

Nasza firma specjalizuję się w spełnianiu dziecięcych radości. Każdy uśmiech naszych najmniejszych klientów jest dla nas największą nagrodą.

Wiemy, że zaangażowanie, serce i poświęcony czas sprawią najmłodszym milusińskim wiele radości.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób fizycznych jak i firm. Nie jest nam straszne żadne zlecenie, staramy się dostosować do wymogów każdego klienta. Jednocześnie zawsze próbujemy podpowiedzieć swoim klientom na co powinni zwrócić uwagę przy organizacji. Nie ważne czy szukasz gotowego przepisu, aby zapewnić uśmiech na twarzy swojej pociechy, czy organizujesz większe przyjęcie lub event jesteśmy gotowi do organizacji części lub całości przedsięwzięcia. 

 Zadzwoń jeżeli jeszcze nie wiesz na co się zdecydować, dmuchane zamki? A może animacje? A może jedno i drugie? My postaramy sie znaleść najlepsze rozwiązanie. Zdradź nam co organizujesz, czy urodziny czy festyn a może komunie? ilu dzieci się spodziewasz i w jakim wieku. Gdzie planowany jest event? czy na świeżym powietrzu? A może pod namiotami? albo w hali sportowej? My dopasujemy urządzenie, a jak trzeba przyjedziemy, obejrzymy miejsce i sprawdzimy na co pozwalają warunki.  

 Pozwól tylko Nam działać a na pewno nie będziesz zawiedziony!