Wynajem urządzeń

 Przedstawiamy Państwu naszą ofertę urządzeń do wynajęcia wraz z obsługą. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń pneumatycznych na wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Urządzenie pneumatyczne są to miedzy innymi zjeżdżalnia dmuchana, zamek dmuchany, suchy basen czy dmuchany plac zabaw. Nasze produkty są odpowiednio przemyślane, aby były jak najbezpieczniejsze, a przy tym stanowiły atrakcję dla dzieci i sprawiały im maksimum radości.

 Dmuchana zjeżdżalnia czy plac zabaw będą idealnym rozwiązaniem dla małych rodzinnych imprez. Natomiast kule wodne, karuzela czy byk rodeo będą idealnym dopełnieniem do każdej dużej imprezy takiej jak festyn, impreza firmowa czy otwarty piknik rodzinny. Mini dmuchańce są strzałem w dziesiątkę dla żłobków czy na imprezy rodzinne z uczestnictwem małych dzieci do 5 lat. 

 Zachęcamy również do korzystania z naszej oferty animacji, waty cukrowej czy popcornu które będą wisienką na torcie na Państwa uroczystości. 

Delfinek Duża Zjeżdżalnia

Duża Dmuchana Zjeżdżalnia delfinek jest świetnym rozwiązaniem na każdą okazję. Sprawdzi się na każdej uroczystości z uczestnictwem dzieci . Może być główną atrakcją na chrzciny, urodziny czy festyn.
Czytaj więcej

Plac zabaw Zwierzaki

Plac Zabaw z Zjeżdżalnią to ciekawe rozwiązanie na imprezy rodzinne z uczestnictwem dzieci w różnym wieku. Znajdziesz tu i zjeżdżalnie i tor przeszkód.
Czytaj więcej

Dmuchany Tor Przeszkód Statek Piracki

Dmuchany Tor przeszkód Zamek Piracki posiada na swoim pokładzie zjeżdżalnię oraz tor przeszkód z piratami, masztem oraz żółwiem.
Czytaj więcej

Basen Dmuchany z piłeczkami Tygrysek

Suchy Basen Tygrysek z dmuchanym materacem stanowi atrakcję zarówno dla mnie mniejszych jak i większych dzieci. Może być wykorzystany zarówno jako suchy basen z piłeczkami jak i zamek do skakania bez piłeczek.
Czytaj więcej

Skrzat średnia Zjeżdżalnia

Średnia Dmuchana Zjeżdżalnia Skrzat jest idealną atrakcją dla młodszych i starszych dzieci. Kolorowe zwierzątka nadają się na każdą imprezę nie tylko na urodziny, komunię lub chrzciny, ale także na duże pikniki rodzinne, firmowe, festyny dni miast. Główną atrakcją jest zjeżdżanie, ale sama wspinaczka daje dużo radości.
Czytaj więcej

Duża Zjeżdżalnia Kraina Lodu Elza

Duża dmuchana Zjeżdżalnia Elza stanowi wspaniałą zabawę dla dzieci. Zjeżdżalnia jest doskonałym wyjściem dla fanów filmu "Kraina Lodu". Przeznaczona jest na wszelkiego rodzaju duże imprezy, festyny oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.
Czytaj więcej

Miękka góra

Dla wszystkich dzieci spragnionych zabawy. Jeśli uwielbiacie dobrą zabawę i nie boicie się wysokich skoków ta atrakcja jest dla was.
Czytaj więcej

Mini multi zamek

Mini Multi Zamek jest idealną atrakcją dla najmłodszych w przedszkolach lub żłobkach. Idealnie pasuje jako dodatek do kącika maluszka. Ma zjeżdżalnie i przeszkody. Sprawdź Go sam.
Czytaj więcej

Zamek z bramką mini

Mini Zamek z bramką jest idealną atrakcją dla najmłodszych w przedszkolach lub żłobkach. Idealnie pasuje jako dodatek do kącika maluszka. Ma zjeżdżalnie i przeszkody. Sprawdź Go sam.
Czytaj więcej

Mini Big zjeżdżalnia

Mini Big Zjeżdżalnia jest idealną atrakcją dla najmłodszych w przedszkolach lub żłobkach. Idealnie pasuje jako dodatek do kącika maluszka. Ma zjeżdżalnie i przeszkody. Sprawdź Go sam.
Czytaj więcej

Tor przeszkód mini

Mini Tor Przeszkód jest idealną atrakcją dla najmłodszych w przedszkolach lub żłobkach. Idealnie pasuje jako dodatek do kącika maluszka. Ma zjeżdżalnie i przeszkody. Sprawdź Go sam.
Czytaj więcej

Byk Rodeo

Jeśli chcesz się przenieść w klimaty dzikiego zachodu musisz zaprosić do siebie Byka Rodeo. Bez niego Żadna impreza dla Dorosłych i Dzieci nie ma takiego klimatu zabawy.
Czytaj więcej

Kule Wodne

Chodź po wodzie suchą nogą! Fantastyczna zabawa dla dzieci i dla dorosłych Fitness na wodzie!
Kula do zabaw na wodzie. Wchodzisz do kuli, osoba asekurująca dopompowuje powietrze i już możesz szaleć na wodzie. Oddycha się w niej bez problemu, wtłoczone powietrze starcza na kilkanaście minut ze sporym zapasem.
Czytaj więcej

Futbolowe Kule Skaczące

Futbolowe Kule Skaczące to wspaniała zabawa na imprezy integracyjne i spotkania plenerowe . To również doskonałe urozmaicenie meczów Piłki Nożnej, oraz innych form rywalizacji. Nasze Futbolowe Kule Skaczące nawet podczas upadków i przewrotów zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowników.
Czytaj więcej

Batuta- trampolina

Trampolina(Batuta) Każde dziecko uwielbia skakać. My zapewnimy im wielką frajdę i bezpieczeństwo na największej trampolinie.
Czytaj więcej

Żyroskop

Jeśli kiedyś zastanawialiście się, co trzeba zrobić, żeby zostać pilotem lub kosmonautą, nasza nowa atrakcja da Wam odpowiedź. Jest to zabawa skierowana do dowolnej grupy odbiorców – także tych których trudno już zaskoczyć. Ta atrakcja może nie tylko ich zaskoczyć, może wręcz przewrócić im w głowie! Nasz Żyroskop oferuje ci sporo niezapomnianych emocji! Wrażeń z tej zabawy na pewno długo nie zapomnisz!
Czytaj więcej

Dmuchany Zamek Rycerze

Dmuchany Zamek Rycerz jest idealną atrakcją na imprezy tematyczne. Jeśli chcesz żeby wasze dziecko poczuło się jak rycerz lub księżniczka zaproś nas do siebie na imprezę.
Czytaj więcej

Mega maszyny tor przeszkód

Jeśli twoje dziecko uwielbia samochody, wyścigi lub uwielbia roboty ten tor przeszkód jest idealną atrakcją dla niego. Atrakcja dla aktywnych dzieci. Przeznaczona jest na wszelkiego rodzaju duże imprezy, festyny oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.
Czytaj więcej