Wynajem urządzeń

Delfinek Duża Zjeżdżalnia

Duża Dmuchana Zjeżdżalnia delfinek jest idealną atrakcją dla młodszych i starszych dzieci. Kolorowe zwierzątka nadają się na każdą imprezę nie tylko na urodziny, komunię lub chrzciny, ale także na duże pikniki rodzinne, firmowe, festyny dni miast. Główną atrakcją jest zjeżdżanie, ale sama wspinaczka daje dużo radości.
Czytaj więcej

Dinozaur Duża Zjeżdżalnia

Duża dmuchana Zjeżdżalnia dinozaur stanowi wspaniałą zabawę dla dzieci. Przeznaczona jest na wszelkiego rodzaju duże imprezy, festyny oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.
Czytaj więcej

Miękka góra

Dla wszystkich dzieci spragnionych zabawy. Jeśli uwielbiacie dobrą zabawę i nie boicie się wysokich skoków ta atrakcja jest dla was.
Czytaj więcej

Dmuchany Zamek Rycerze

Dmuchany Zamek Rycerz jest idealną atrakcją na imprezy tematyczne. Jeśli chcesz żeby wasze dziecko poczuło się jak rycerz lub księżniczka zaproś nas do siebie na imprezę.
Czytaj więcej

Dmuchany Tor Przeszkód

Dmuchany Tor przeszkód zwierzaki jest idealną atrakcją na każdego rodzaju pikniki, festyny zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzieci lubią bawić się na nim ze względu na jego kreatywność.
Czytaj więcej

Basen Dmuchany z piłeczkami Tygrysek

Suchy Basen Tygrysek z dmuchanym materacem stanowi atrakcję zarówno dla mnie mniejszych jak i większych dzieci. Może być wykorzystany zarówno jako suchy basen z piłeczkami jak i zamek do skakania bez piłeczek.
Czytaj więcej

Mini multi zamek

Parametry urządzenia: Wymiary: (dł.) x (szer.) x (wys.): 450 x 400 x 250 cm Maksymalna waga dzieci: 135 kg Wiek: 3 – 6 lat Wzrost: 90 – 100 cm Max liczba graczy: 5 Atrakcje znajdujące się w urządzeniu: suchy ...
Czytaj więcej

Zamek z bramką

Parametry urządzenia: Wymiary: (dł.) x (szer.) x (wys.): 300 x 310 x 175 cm Maksymalna waga dzieci : 90 kg Wiek: 3 – 5 lat Wzrost: 90 – 100 cm Max liczba graczy: 3 Atrakcje znajdujące się w urządzeniu: zjeżdżalnia, bramka. Wszystkie ...
Czytaj więcej

Mini Big zjeżdżalnia

Parametry urządzenia: Wymiary: (dł.) x (szer.) x (wys.): 620 x 240 x 300 cm Maksymalna waga dzieci: 250 kg Wiek: 3 – 8 lat Wzrost: 90 – 120 cm Max liczba graczy: 5 Atrakcje znajdujące się w urządzeniu: suchy ...
Czytaj więcej

Tor przeszkód

Parametry urządzenia: Wymiary: (dł.) x (szer.) x (wys.): 580 x 260 x 250 cm Maksymalna waga dzieci: 200 kg Wiek: 3 – 8 lat Wzrost: 90 – 120 cm Max liczba graczy: 5 Atrakcje znajdujące się w urządzeniu: suchy ...
Czytaj więcej

Karuzela

Szukasz innej atrakcji dla najmłodszych? Zaproś nasza karuzelę do siebie.Czeka Je moc zabawy.
Czytaj więcej

Kule Wodne

Chodź po wodzie suchą nogą! Fantastyczna zabawa dla dzieci i dla dorosłych Fitness na wodzie!
Kula do zabaw na wodzie. Wchodzisz do kuli, osoba asekurująca dopompowuje powietrze i już możesz szaleć na wodzie. Oddycha się w niej bez problemu, wtłoczone powietrze starcza na kilkanaście minut ze sporym zapas.
Czytaj więcej

Byk Rodeo

Jeśli chcesz się przenieść w klimaty dzikiego zachodu musisz zaprosić do siebie Byka Rodeo. Bez niego Żadna impreza dla Dorosłych i Dzieci nie ma takiego klimatu zabawy.
Czytaj więcej

Futbolowe Kule Skaczące

Futbolowe Kule Skaczące to wspaniała zabawa na imprezy integracyjne i spotkania plenerowe . To również doskonałe urozmaicenie meczów Piłki Nożnej, oraz innych form rywalizacji. Nasze Futbolowe Kule Skaczące nawet podczas upadków i przewrotów zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowników.
Czytaj więcej

Batuta- trampolina

Trampolina(Batuta) Każde dziecko uwielbia skakać. My zapewnimy im wielką frajdę i bezpieczeństwo na największej trampolinie.
Czytaj więcej

Żyroskop

Jeśli kiedyś zastanawialiście się, co trzeba zrobić, żeby zostać pilotem lub kosmonautą, nasza nowa atrakcja da Wam odpowiedź. Jest to zabawa skierowana do dowolnej grupy odbiorców – także tych których trudno już zaskoczyć. Ta atrakcja może nie tylko ich zaskoczyć, może wręcz przewrócić im w głowie! Nasz Żyroskop oferuje ci sporo niezapomnianych emocji! Wrażeń z tej zabawy na pewno długo nie zapomnisz!
Czytaj więcej