Animacje dla dzieci

 Jaką atrakcje na imprezę wybrać, aby dzieci były zadowolone i szczęśliwe?? Oczywiście Animatorów! Nasi animatorzy potrafią zdziałać prawdziwe cuda! Potrafią pięknie malować na twarzach dzieci, skręcają piękne zwierzaki i nie tylko z balonów, puszczają ogromne bańki mydlane, lista jest tak długa, że aż ciężko zliczyć. Ale jeżeli zastanawiasz się jaka atrakcja będzie najlepsza na twoją imprezę firmową, festyn czy piknik rodzinny, koniecznie się z nami skontaktuj. My postaramy się wybrać razem z Tobą najlepszą opcję. 

Na urodziny, chrzciny czy kominie mamy dla was gotową propozycję animacji i pakietów. Jeżeli natomiast szukasz czegoś na urodziny dziecka, koniecznie zajrzyj do naszych pakietów urodzinowych i tematycznych. Jeżeli nie znalazłeś tematu, którego szukałeś zadzwoń, jesteśmy otwarci na wasze propozycje.

 Jako atrakcję na imprezy plenerowe jak festyn, impreza firmowa czy piknik rodzinny proponujemy wyspecjalizowanych animatorów przypisanych do konkretnych zadań. Nasi animatorzy poprowadzą zabawy, skręcą setki balonów, pomalują dziesiątki buziek i wypuszczą prosto do nieba miliony baniek mydlanych. Zaufaj Nam a na pewno się nie zawiedziesz!!

Malowanie buziek i innych części ciała atestowanymi farbkami do malowania twarzy

Nie ma dobrej zabawy bez malowania twarzy. Każde dziecko Ci to Powie. Nasi Animatorzy spełniają dziecięce marzenia.
Czytaj więcej

Mega bańki Mydlane XXL

Bańki mydlane powodują uśmiech na twarzy każdego dziecka A Im większa bańka tym większy uśmiech na twarzy Dzieci i Dorosłych.
Czytaj więcej

Organizowanie Gier i Zabaw

Zabawa jest nieodłączną częścią każdego dziecka. Bez niej żadna impreza nie może się udać, tak samo jak bez naszych Animatorów.
Czytaj więcej

Skręcania balonów- zwierzaki baloniaki

Aby Czas milej spędzać, każde dziecko dostanie od naszego animatora balonowego stworka. Uśmiech od razu się pojawi i chęć do zabawy poprawi.
Czytaj więcej

Szczudlarze i klauni

Kto najłatwiej sprawi, aby na twarzy twojego dziecka pojawił się uśmiech? Tak chodzi nam o klauna. Żadne dziecko nie wyobraża sobie imprezy bez Niego.
Czytaj więcej