Wynajem dmuchańców, zjeżdżalni dmuchanych

Cennik:

Zjeżdżalnia Dmuchana cena od: 900 zł

Dmuchany Plac Zabaw cena od: 800 zł

Wynajem zamku dmuchanego cena od: 750zł

Wynajem mini dmuchańców cena od: 280 zł

 

Chcesz dowiedzieć się więcej - zadzwoń lub biuro|zamalinowani.pl?subject=Oferta%20dmucha%C5%84ca| |zostaw wiadomość|.

Chcesz wypożyczyć dmuchany zamek na imprezę dla swojego dziecka? A może nie wyobrażasz sobie organizacji urodzin kilkuletniej pociechy bez licznych atrakcji dla wszystkich gości? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! Nasza wypożyczalnia dmuchańców proponuje najlepsze na rynku konstrukcje, które doskonale nadają się na różnego rodzaju imprezy tematyczne na zewnątrz. Dostępne dmuchańce nadają się także na imprezy firmowe i pikniki rodzinne – czyli wszędzie tam, gdzie liczy się dobra zabawa i bezpieczeństwo dzieci.

Idealny dmuchaniec na imprezę – jak wybrać odpowiedni model?

Nasza propozycja to najwyższej jakości dmuchańce, które można wypożyczyć na różnego rodzaju imprezy plenerowe. Ofertę naszej wypożyczalni dmuchańców kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy chcą przygotować bezpieczną i niezapomnianą imprezę.

Dmuchaniec to idealna forma zabawy na pikniki rodzinne, imprezy firmowe oraz imprezy urodzinowe dla dzieci. Niemniej jednak jest kilka czynników, które trzeba sprawdzić, przed złożeniem zamówienia na wypożyczenie dmuchawca.

 1. Ustal wiek dzieci, które będą korzystać z dmuchańca. Dzięki temu dopasujemy odpowiednią wielkość konstrukcji, która będzie najbezpieczniejsza dla dzieci.
 2. Określ maksymalny budżet. W ten sposób zawęzimy poszukiwania dmuchańca dla dzieci i zaproponujemy jak najkorzystniejsze opcje.
 3. Sprawdź, jak dużo miejsca możesz przeznaczyć pod konstrukcję dmuchańca. Jeśli urodziny są organizowane w przydomowym ogrodzie, warto upewnić się, że ten zmieści się na danym terenie.

Jeśli dokładnie przeanalizujesz swoje potrzeby, bez najmniejszego problemu konstrukcję do danego wydarzenia. W naszej wypożyczalni dmuchańców znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do stworzenia idealnej imprezy prywatnej lub firmowej.

Dmuchańce dla dzieci – dlaczego warto zdecydować się na taką atrakcję?

W naszej wypożyczalni dmuchańców dla dzieci proponujemy przede wszystkim najwyższej jakości, sprawdzone i bezpieczne konstrukcje dmuchane, które gwarantują wiele godzin doskonałej zabawy. Mamy propozycje zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci, które potrafią już się wspinać, skakać i robić fikołki.

Kilka powodów, dla których warto zdecydować się na nasze dmuchańce to:

 • wysoki poziom bezpieczeństwa,
 • nienaganny design,
 • atrakcyjna cena wypożyczenia,
 • pełna obsługa serwisowa dmuchańca.

Wybierając naszą wypożyczalnię dmuchańców, masz pewność, że dostarczona konstrukcja będzie prawidłowo napompowana i utrzyma się przez wiele godzin świetnej zabawy. 

Kiedy warto zdecydować się na wynajem dmuchańca?

W wypożyczalni dmuchańców możesz wynająć świetne konstrukcje do zabawy dla dzieci w różnym wieku na takie okazje, jak:

 • urodziny lub imieniny,
 • chrzciny lub komunie,
 • imprezy firmowe,
 • pikniki rodzinne.

Tak naprawdę dmuchańce sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pojawiają się dzieci, które są żadne zabawy i jak najmocniejszych wrażeń. Dmuchaniec doskonale sprawdzi się na każdej imprezie, niezależnie od liczby uczestników, a także przestrzeni, jaką dysponujesz pod organizację wydarzenia.

Najlepsze dmuchańce na rynku na wynajem – czy to bezpieczne?

Zdecydowanie tak! Mamy wyłącznie w 100% bezpieczne konstrukcje dmuchańców, dzięki czemu redukujemy ryzyko występowania urazów u dzieci do zera. Wynajmując dmuchańca w naszej wypożyczalni, nie musisz martwić się o jakość, atrakcyjny design ani serwis – nasi specjaliści dostarczą dmuchańca na miejsce i pomogą w jego napompowaniu. 

Warto dodać, że każdy z dmuchańców ma stosowne certyfikaty bezpieczeństwa. Dodatkowo zapewniamy też animatora, który będzie na bieżąco czuwać nad bezpieczeństwem dzieci znajdujących się na powierzchni dmuchanych konstrukcji. To gwarancja dobrej zabawy, a także zgodności z aktualnymi przepisami odnoszącymi się do użytkowania takiego sprzętu.

Nie czekaj! Jeśli zajmujesz się organizacją pikniku rodzinnego, urodzin dziecka albo imprezy plenerowej dla pracowników, koniecznie zdecyduj się na wypożyczenie dmuchańca – na pewno nie pożałujesz!

 

Duża Zjeżdżalnia Dmuchana Minionki

Urodziny, zakończenie przedszkola czy inne ważne okazje to doskonały pretekst, by urządzić najmłodszym wspaniałe przyjęcie. Jako Zamalinowani udostępniamy sprzęty, dzięki którym jest to możliwe.

W naszej ofercie znajduje się duża zjeżdżalnia dmuchana, na której widnieją Minionki; szczególnie przypadnie do gustu młodszym użytkownikom. Pozwala ślizgać się przez 6 metrów i jest wystarczająco szeroka, by Twoje dzieci mogły bawić się z przyjaciółmi.
Czytaj więcej

Jeszcze większy Minionek

Urodziny, zakończenie przedszkola czy inne ważne okazje to doskonały pretekst, by urządzić najmłodszym wspaniałe przyjęcie. Jako Zamalinowani udostępniamy sprzęty, dzięki którym jest to możliwe.

W naszej ofercie znajduje się duża zjeżdżalnia dmuchana, na której widnieją Minionki; szczególnie przypadnie do gustu młodszym użytkownikom. Pozwala ślizgać się przez 6 metrów i jest wystarczająco szeroka, by Twoje dzieci mogły bawić się z przyjaciółmi.
Czytaj więcej

Duża Zjeżdżalnia Kraina Lodu Elza

Duża dmuchana Zjeżdżalnia Elza stanowi wspaniałą zabawę dla dzieci. Zjeżdżalnia jest doskonałym wyjściem dla fanów filmu "Kraina Lodu". Przeznaczona jest na wszelkiego rodzaju duże imprezy, festyny oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.
Czytaj więcej

Zjeżdżalnia Spidermen

Wypożyczamy sprzęty, dzięki którym dzieci będą się doskonale bawić podczas imprez urodzinowych i komunijnych czy festynów. W naszej ofercie znajduje się dmuchana zjeżdżalnia z wizerunkiem Spidermana.

Jest to wielkogabarytowe urządzenie idealne na huczne przyjęcia, które można umieścić w dużych ogrodach i innych przestronnych przestrzeniach. To doskonałe rozwiązanie na wesela w plenerze; dzięki nim najmłodsi będą się dobrze bawić przez długi czas.
Czytaj więcej

Zyg Zak MacQueen zjeżdżalnia

Super Atrakcja Dla każdego kibica samochodów i motoryzacji. Atrakcja powiązana z Bajką. Przeznaczona jest na wszelkiego rodzaju duże imprezy firmowe, festyny oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.
Czytaj więcej

Zjeżdżalnia Piraci

Super Atrakcja Dla każdego kibica przygód i morza. Atrakcja powiązana z Bajką. Przeznaczona jest na wszelkiego rodzaju duże imprezy firmowe, festyny oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.
Czytaj więcej