Wynajem zjeżdżalni dmuchanych

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dmuchanych zjeżdżalni. Znajdą tu Państwo zarówno małe jak i duże urządzenia. Niezależnie który Państwo wybiorą my i tak damy gwarancję udanej zabawy na Państwa imprezie. Czy to miałaby być małe urodziny czy ogromny miejski festyn, my wiemy że nasze urządzenia się tam po prostu sprawdzą i zostawią we wspomnieniach dzieci niezapomniane chwile i wrażenia. Nasze dmuchańce wyróżniają się przyjemnymi dla oka kolorami, które nie zakłócą harmonii ogrodu czy parku i nie odstraszą dzieci.

 Dmuchane zjeżdżalnie są już nie odłącznym elementem wszelkich festynów, pikników rodzinnych czy imprez firmowych. Dmuchańce doskonale sprawdzą się na dużych imprezach masowych, ale również na rodzinnych urodzinach, komuniach, chrzcinach czy poprawinach. Zjeżdżalnie świetnie prezentują się w ogrodach, parkach, ale również na halach czy wyższych salach weselnych, jeżeli obawiasz się o pogodę w trakcie swojej imprezy. 

 Nie zwlekaj, oglądaj, szukaj, dzwoń i rezerwuj!!

Delfinek Duża Zjeżdżalnia

Duża Dmuchana Zjeżdżalnia delfinek jest świetnym rozwiązaniem na każdą okazję. Sprawdzi się na każdej uroczystości z uczestnictwem dzieci . Może być główną atrakcją na chrzciny, urodziny czy festyn.
Czytaj więcej

Skrzat średnia Zjeżdżalnia

Średnia Dmuchana Zjeżdżalnia Skrzat jest idealną atrakcją dla młodszych i starszych dzieci. Kolorowe zwierzątka nadają się na każdą imprezę nie tylko na urodziny, komunię lub chrzciny, ale także na duże pikniki rodzinne, firmowe, festyny dni miast. Główną atrakcją jest zjeżdżanie, ale sama wspinaczka daje dużo radości.
Czytaj więcej

Dinozaur Duża Zjeżdżalnia

Duża dmuchana Zjeżdżalnia dinozaur stanowi wspaniałą zabawę dla dzieci. Przeznaczona jest na wszelkiego rodzaju duże imprezy, festyny oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.
Czytaj więcej