Wynajem zjeżdżalni dmuchanych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń do wypożyczenia. Znajdą tu Państwo zarówno małe, jak i większe atrakcje na bardziej huczne wydarzenia plenerowe. Każde z nich daje jednak taką samą gwarancję udanej zabawy!

Piknik rodzinny, impreza firmowa, ogromny festyn miejski... wszędzie tam sprawdzą się nasze produkty, zostawiając we wspomnieniach dzieci niepowtarzalne chwile i wrażenia. Dmuchane zjeżdżalnie do wynajęcia wyróżniają się żywymi, przyjemnymi dla oka kolorami, które przyciągają wzrok, a równocześnie doskonale wyglądają w każdym otoczeniu.

Wynajem zjeżdżalni dmuchanych to usługa popularna nie tylko podczas organizacji imprez masowych, ale również prywatnych spotkań: urodzin, komunii, chrzcin, wesel i poprawin. Urządzenia świetnie prezentują się w ogrodach i parkach, ale także na halach czy wyższych salach weselnych. Nie musicie więc martwić się o pogodę!

Jeśli podjęli już Państwo decyzję - zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy zawsze do dyspozycji naszych klientów, zawsze i chętnie pomagając dorosłym spełniać marzenia ich dzieci.

Duża Zjeżdżalnia Dmuchana Minionki

Urodziny, zakończenie przedszkola czy inne ważne okazje to doskonały pretekst, by urządzić najmłodszym wspaniałe przyjęcie. Jako Zamalinowani udostępniamy sprzęty, dzięki którym jest to możliwe.

W naszej ofercie znajduje się duża zjeżdżalnia dmuchana, na której widnieją Minionki; szczególnie przypadnie do gustu młodszym użytkownikom. Pozwala ślizgać się przez 6 metrów i jest wystarczająco szeroka, by Twoje dzieci mogły bawić się z przyjaciółmi.
Czytaj więcej

Duża Zjeżdżalnia Kraina Lodu Elza

Duża dmuchana Zjeżdżalnia Elza stanowi wspaniałą zabawę dla dzieci. Zjeżdżalnia jest doskonałym wyjściem dla fanów filmu "Kraina Lodu". Przeznaczona jest na wszelkiego rodzaju duże imprezy, festyny oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.
Czytaj więcej

Zjeżdżalnia Spidermen

Wypożyczamy sprzęty, dzięki którym dzieci będą się doskonale bawić podczas imprez urodzinowych i komunijnych czy festynów. W naszej ofercie znajduje się dmuchana zjeżdżalnia z wizerunkiem Spidermana.

Jest to wielkogabarytowe urządzenie idealne na huczne przyjęcia, które można umieścić w dużych ogrodach i innych przestronnych przestrzeniach. To doskonałe rozwiązanie na wesela w plenerze; dzięki nim najmłodsi będą się dobrze bawić przez długi czas.
Czytaj więcej

Zyg Zak MacQueen zjeżdżalnia

Super Atrakcja Dla każdego kibica samochodów i motoryzacji. Atrakcja powiązana z Bajką. Przeznaczona jest na wszelkiego rodzaju duże imprezy firmowe, festyny oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.
Czytaj więcej