Wynajem Zamków dmuchanych

 Przedstawiamy Państwu naszą ofertę zamków dmuchanych i torów przeszkód do wynajęcia wraz z obsługą. Jeżeli szukają Państwo niebanalnej atrakcji na swoją imprezę to idealnie trafiliście. Dmuchane zamki czy place zabaw są świetnym urozmaiceniem na każdej imprezie plenerowej. Swoją obecnością udekorują każdą przestrzeń i rozweselą uczestników.

 Kolorowy place zabaw świetnie sprawdzi się na większych imprezach jak festyn, za to suchy basen dzięki swoim rozmiarom będzie idealny na urodziny czy komunie. Wszystkie zamki dmuchane to wspaniała atrakcja dla dzieci na wesela czy poprawiny. Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś co będzie najlepsze na twoje przyjęcie zadzwoń, a my doradzimy.  

 Zachęcamy również do korzystania z naszej oferty animacji, waty cukrowej czy popcornu które będą wisienką na torcie na Państwa uroczystości. 

Plac zabaw Zwierzaki

Plac Zabaw z Zjeżdżalnią to ciekawe rozwiązanie na imprezy rodzinne z uczestnictwem dzieci w różnym wieku. Znajdziesz tu i zjeżdżalnie i tor przeszkód.
Czytaj więcej

Dmuchany Tor Przeszkód Statek Piracki

Dmuchany Tor przeszkód Zamek Piracki posiada na swoim pokładzie zjeżdżalnię oraz tor przeszkód z piratami, masztem oraz żółwiem.
Czytaj więcej

Basen Dmuchany z piłeczkami Tygrysek

Suchy Basen Tygrysek z dmuchanym materacem stanowi atrakcję zarówno dla mnie mniejszych jak i większych dzieci. Może być wykorzystany zarówno jako suchy basen z piłeczkami jak i zamek do skakania bez piłeczek.
Czytaj więcej

Miękka góra

Dla wszystkich dzieci spragnionych zabawy. Jeśli uwielbiacie dobrą zabawę i nie boicie się wysokich skoków ta atrakcja jest dla was.
Czytaj więcej

Dmuchany Zamek Rycerze

Dmuchany Zamek Rycerz jest idealną atrakcją na imprezy tematyczne. Jeśli chcesz żeby wasze dziecko poczuło się jak rycerz lub księżniczka zaproś nas do siebie na imprezę.
Czytaj więcej

Mega maszyny tor przeszkód

Jeśli twoje dziecko uwielbia samochody, wyścigi lub uwielbia roboty ten tor przeszkód jest idealną atrakcją dla niego. Atrakcja dla aktywnych dzieci. Przeznaczona jest na wszelkiego rodzaju duże imprezy, festyny oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.
Czytaj więcej