Wynajem Zamków dmuchanych

Jeżeli szukają Państwo niebanalnej atrakcji na swoją imprezę, to idealnie trafiliście! Te urządzenia są świetnym urozmaiceniem każdej imprezy plenerowej. Swoją obecnością udekorują każdą przestrzeń i rozweselą wszystkich uczestników.

Oferujemy profesjonalne zamki dmuchane do wynajęcia oraz inne przestrzenie do zabawy: tory przeszkód oraz suche baseny z piłeczkami. Kolorowy plac zabaw świetnie sprawdzi się na większych wydarzeniach – festynach i koncertach; suchy basen z piłeczkami warto wykorzystywać na prywatnych imprezach: urodzinach, weselach lub przyjęciach z okazji pierwszej komunii. Z kolei dmuchany tor przeszkód do wynajęcia to propozycja uniwersalna: to wyścigi, wspinanie się, zjeżdżanie i wiele innych atrakcji w jednym!

Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości - korzystając z naszego szerokiego doświadczenia w organizacji wydarzeń plenerowych, chętnie doradzimy w sprawie wyboru najlepszych dla Państwa atrakcji! Zachęcamy również do korzystania z naszej oferty animacji, stanowisk z popcornem oraz watą cukrową, która osłodzi każde wydarzenie plenerowe.

Dmuchany Zamek Kredki

Dmuchany Zamek Kredki jest idealną atrakcją na imprezy tematyczne. Jeśli chcesz żeby wasze dziecko poczuło się jak rycerz lub księżniczka zaproś nas do siebie na imprezę.
Czytaj więcej

Plac zabaw Zwierzaki

Plac Zabaw z Zjeżdżalnią to ciekawe rozwiązanie na imprezy rodzinne z uczestnictwem dzieci w różnym wieku. Znajdziesz tu i zjeżdżalnie i tor przeszkód.
Czytaj więcej

Dmuchany Tor Przeszkód Statek Piracki

Dmuchany Tor przeszkód Zamek Piracki posiada na swoim pokładzie zjeżdżalnię oraz tor przeszkód z piratami, masztem oraz żółwiem.
Czytaj więcej

Basen Dmuchany z piłeczkami Tygrysek

Suchy Basen Tygrysek z dmuchanym materacem stanowi atrakcję zarówno dla mnie mniejszych jak i większych dzieci. Może być wykorzystany zarówno jako suchy basen z piłeczkami jak i zamek do skakania bez piłeczek.
Czytaj więcej

Mega maszyny tor przeszkód

Jeśli twoje dziecko uwielbia samochody, wyścigi lub uwielbia roboty ten tor przeszkód jest idealną atrakcją dla niego. Atrakcja dla aktywnych dzieci. Przeznaczona jest na wszelkiego rodzaju duże imprezy, festyny oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.
Czytaj więcej

Miękka góra

Dla wszystkich dzieci spragnionych zabawy. Jeśli uwielbiacie dobrą zabawę i nie boicie się wysokich skoków ta atrakcja jest dla was.
Czytaj więcej