Animacje na imprezach okolicznościowych

 Szukasz gotowych rozwiązań na swój event? Nie masz czasu na szukanie każdej atrakcji z osobna? Przygotowaliśmy dla Was gotowe pakiety animacyjne które sprawdzą się zarówno na mniejszych imprezach jak i przy wielkich festynach. Nasze pakiety zawierają doświadczonego Konferansjera, który poprowadzi całą imprezę. Animatorów od malowania buziek, skręcania zwierzaków baloniaków, puszczania baniek mydlanych. Animatora prowadzącego gry i zabawy z dziećmi, oraz kącik malucha dla najmłodszych uczestników. Jeżeli na Twój event to nie wystarczy proponujemy większe pakiety zawierające również nagłośnienie i większą liczbę animatorów. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty, a jeżeli masz jeszcze jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

Zamalinowany Pakiet Animacyjny Plus

Animator konferansjer, klaun, malowanie buziek, animator prowadzący gry i zabawy i kącik maluszka. Tak wspaniały pakiet animacyjny na pewno będzie pomocny przy organizacji każdej większej imprezy dla dzieci.
Czytaj więcej

Zamalinowany Wesoły Pakiet Animacyjny Plus

Konferansjer, Animator prowadzący gry i zabawy, klaun, malowanie buziek i kącik maluszka dodajmy do tego pełne nagłośnienie. Nasz najbogatszy pakiet animacyjny z pewnością pomoże Państwu w zapewnienie zabawy na każdej większej imprezie dla dzieci.
Czytaj więcej

Zamalinowany Wesoły Pakiet Animacyjny

Animator prowadzący gry i zabawy, klaun, malowanie buziek i kącik maluszka dodajmy do tego pełne nagłośnienie. Ten atrakcyjny pakiet animacyjny z pewnością pomoże Państwu zapewnienie zabawy na każdej większej imprezie dla dzieci.
Czytaj więcej

Zamalinowany Pakiet Animacyjny

Animator prowadzący gry i zabawy, klaun, malowanie buziek i kącik maluszka. Ten atrakcyjny pakiet animacyjny z pewnością pomoże Państwu zapewnienie atrakcji na każdej większej imprezie dla dzieci.
Czytaj więcej