Powrót

Skręcania balonów- zwierzaki baloniaki

Aby Czas milej spędzać, każde dziecko dostanie od naszego animatora balonowego stworka. Uśmiech od razu się pojawi i chęć do zabawy poprawi. Zobacz pełny opis
Zaproś nas na swoją imprezę Zapytaj

Skręcanie balonów: zwierzaki-baloniaki!

To jedna z najbardziej kolorowych atrakcji z naszej oferty! Choć oglądanie, jak powstają sympatyczne, gumowe zwierzaki jest z pewnością fascynujące, jeszcze fajniej jest móc to zrobić samemu! Zapoznaj się ze szczegółami tej usługi, która uświetni każdą imprezę plenerową: jarmark, festyn, przyjęcie urodzinowe i inne.

Skręcanie balonów dla dzieci – animator na imprezy

My wiemy, że jak najszybciej wywołać uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Każdy maluch dostanie od naszego animatora balonowego stworka, którego będzie mógł samodzielnie wymodelować. Miecze, szable, kotki, pieski, żyrafy, ośmiornice, węże... Z kolorowej gumy do skręcania powstają prawdziwe cuda, które wykorzystać można do zabawy albo zabrać do domu na pamiątkę. Nasi milusińscy chętnie sami przejmują inicjatywę i wymyślają coraz to bardziej inspirujące kształty i formy.

To aktywność, którą bardzo łatwo przeprowadzić wśród uczestników w każdym wieku – chętnie łapią się na nią także dorośli! Do tej pory nikt nam jeszcze nie odmówił – może też się skusisz? :-)

  • Opiekę animatora nad stanowiskiem w trakcie trwania imprezy,
  • Pracę animatora z balonami i potrzebnymi akcesoriami,
  • Dojazd na miejsce imprezy do 25 km od siedziby firmy(w innym wypadku doliczany jest koszt transportu około 60zł za 50km),
  • Całkowity montaż oraz demontaż stanowiska,
  • Wszelkie zabezpieczenia potrzebne do bezpiecznego użytkowania przez dzieci,
  • Ubezpieczenie OC na czas trwania imprezy,
  • Warunkiem realizacji usługi jest wpłynięcie do firmy pisemnego zamówienia.
Polecamy
Powrót