Powrót

Batuta- trampolina

Każde dziecko uwielbia skakać! Do zorganizowania świetnej zabawy podczas imprezy plenerowej nie potrzeba wiele – nasza trampolina na wynajem to mnóstwo frajdy, a przy okazji pełne bezpieczeństwo.

Batut na wynajem dostępny w asortymencie Zamalinowanych to sprzęt wytrzymujący obciążenie nawet 180 kg! Oznacza to, że w środku może równocześnie przebywać kilku uczestników zabawy – małych i dużych. Wszystkie dostępne u nas urządzenia wykonane zostały zgodnie z obowiązującymi w Unii normami bezpieczeństwa.

Proponowana przez nas cena zawiera nie tylko koszt wypożyczenia urządzenia, ale także cały niezbędny osprzęt, obecność doświadczonej osoby technicznej podczas trwania imprezy, dojazd na miejsce do 25 kilometrów od siedziby naszej firmy, ubezpieczenie OC oraz całkowity montaż i demontaż. Służymy radą i pomocą podczas zarówno przed podpisaniem umowy, jak i w czasie trwania imprezy.

Jedyne ryzyko wypożyczenia naszych batutów: skakanie na trampolinach uzależnia :-) Zobacz pełny opis
Zaproś nas na swoją imprezę Zapytaj

Trampolina ogrodowa o średnicy 457 cm to jeden z najwytrzymalszych na rynku sprzętów! Jej maksymalne obciążenie wynoszące aż 180 kg zapewnia świetną, a zarazem bezpieczną zabawę. Duży rozmiar trampoliny daje ogromne możliwości zabawy dla dzieci oraz dorosłych!

Wszystkie nasze urządzenia posiadają orzeczenia techniczne wymagane w ustawodawstwie europejskim.

Spełniają następujące normy: PN-EN 14960 PN-EN 1176-2009 Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Rygorystycznie staramy się przestrzegać przepisów BHP tak aby wszystkie dzieci radośnie i bez urazów spędziły czas na naszych urządzeniach.

  • Opiekę urządzenia przez osobę techniczną w trakcie trwania imprezy,
  • Wynajem urządzenia wraz z osprzętem,
  • Dojazd na miejsce imprezy do 25 km od siedziby firmy(w innym wypadku doliczany jest koszt transportu około 60zł za 50km),
  • Warunkiem realizacji usługi jest wpłynięcie do firmy pisemnego zamówienia,
  • Całkowity montaż oraz demontaż urządzenia,
  • Wszelkie zabezpieczenia potrzebne do bezpiecznego użytkowania urządzenia przez dzieci,
  • Ubezpieczenie OC na czas trwania imprezy.
   

  Cena urządzenia wraz z obsługą rozpoczyna się od 900 zł

Polecamy
Powrót